Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
slide

Półkolonie 2016

Półkolonie w Warszówce. Zapraszamy chętne dzieci do świetlicy na półkolonie które będą się odbywać od 18 lipca(poniedziałek) do 26 lipca w godzinach od 9:00 do 13:00 w dni powszednie. ...

Read more...
slide

PROGRAM RODZINA 500+

PROGRAM RODZINA 500+ Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sobieniach-Jeziorach informuje, że od dnia 01.04.2016 roku wchodzi w życie Ustawa z dnia 11 lutego 2016 roku o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci (Dz. U. z 2016 r. poz. 195). W Gminie Sobienie-Jeziory zadanie...

Read more...

Firmy

Top text moduleFirmy w Warszówce

Read more

Komunikacja

Top text moduleRozkład autobusów.

Read more

Odpady komunalne.

image-top-module4Terminy wywozu odpadów komunalnych oraz trudnych śmieci w 2015 r.

Read more

Powiatowy Konkurs Fotograficzny

Ruszyła kolejna edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego, tym razem pn. „Fauna i flora w powiecie otwockim”. Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy do nadsyłania swoich prac. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada br.

Organizatorem konkursu jest Powiat Otwocki działający poprzez Samodzielne Biuro Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Otwocku, partnerami zaś Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Michała Elwiro Andriollego w Otwocku oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Oddział w Otwocku. Patronat medialny nad konkursem sprawują: „Linia Otwocka”, „Tygodnik Regionalny” oraz Gazeta Samorządowa Powiatu Otwockiego AS PIK.

Pokazanie fauny i flory występującej w powiecie otwockim, zebranie zdjęć dotyczących zanikającej gatunków fauny i flory w regionie otwockim, dokumentacja fotograficzna bogactwa przyrodniczego w powiecie otwockim, czy popularyzacja sztuki fotograficznej jako środka komunikacji to jedne z celów Konkursu.

Aby wziąć udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym należy dostarczyć min. 10 fotografii w postaci elektronicznej oraz w postaci wydruków, ukazujących faunę lub florę występującą na terenie powiatu otwockiego. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny.

Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Otwocku, ul. Górna 13, 05-400 Otwock lub dostarczyć osobiście do Kancelarii Starostwa, w zamkniętych kopertach, podpisanych imieniem i nazwiskiem oraz adresem do korespondencji z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY 2015”. Termin składania prac upływa z dniem 30.11.2015 r. (liczy się data wpływu prac do Kancelarii Powiatu Otwockiego).

Regulamin Konkursu
Karta zgłoszenia

Newsletter

Wiadomość HTML?
Joomla Extensions powered by Joobi